Odwiedź nasze Salony Optyczne
Zabrze - Knurów - Szczygłowice

Tel. 32 271 03 42

O firmie

Firma Optyka Okularowa Stanisław Kuśka istnieje na polskim rynku od 1989 roku. Od początku swojego istnienia jest firmą rodzinną, ceniącą tradycję. Siedziba firmy od samego początku, niezmiennie mieści się w Zabrzu.

Dzięki współpracy z licznymi partnerami oraz inwestycjom w nowe technologie firma stale się rozwija, dzięki czemu naszym Klientom oferowane są najwyższej jakości produkty i usługi. Dobra, ciepła atmosfera w naszych salonach oraz współudział pracowników w procesie doskonalenia firmy stanowi jeden z kluczowych czynników, który w sposób bezpośredni przekłada się na stale rosnący poziom satysfakcji naszych Klientów.

Obecnie posiadamy trzy salony optyczne na terenie Aglomeracji Śląskiej – w Zabrzu, Knurowie oraz Szczygłowicach.

  • ul. 3 Maja 2,
    41-800 Zabrze
  • ul. Wolności 5,
    44-190 Knurów
  • ul. St. Staszica 1,
    44-193 Szczygłowice

W naszych salonach oferowane są produkty, które pozwalają zaspokoić potrzeby i pragnienia nawet najbardziej wymagających Klientów, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. Dbamy o naszych Klientów i do każdego podchodzimy zawsze w sposób indywidualny. Zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną w najszybszym, możliwym czasie.

W każdym z naszych salonów optycznych znajduje się wyposażony w nowoczesne i profesjonalne urządzenia Gabinet,      w którym można skorzystać z usług dyplomowanego OPTOMETRYSTY i/lub lekarza OKULISTY (Specjalisty Chorób Oczu). Przyjmowane są zarówno osoby dorosłe, młodzież, jak i dzieci – także noworodki.

Optometrysta specjalizuje się w badaniu wad refrakcji, czyli mówiąc popularnie „wad wzroku”. Wykonuje szereg profesjonalnych testów i pomiarów, które stanowią dla przyszłego użytkownika okularów lub soczewek kontaktowych gwarancję tego, że będzie dobrze widzieć.

Okulista to z kolei lekarz specjalizujący się w diagnostyce i leczeniu chorób oczu. Okulista pomoże np. określić przyczyny i zaproponować leczenie stanów zapalnych lub innych dolegliwości.

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów!